Fairy Industrial

Takmer pred rokom sme začali  s papaverkami a Luckou Štofej plánovať svadobný editoriál. Z pôvodne jedného vznikli 3 krásne inšpiratívne koncepty. Dnes tu mám pre vás jeden z nich:)

Predstavy o lokalite na fotenie dokonale naplnila zrekonštuovaná priemyslená pamiatka v Piešťanoch. Elektrárňa Piešťany kapacitou pojme malé aj veľké svadby. Takže ak hľadáte neopozeranú štýlovú lokalitu, toto je ono.

Kvetom dominuje sivozelená farba eukalyptov doplnená bielou, pudrovou a pastelovou fialovou farbou v podobe krásneho orgovánu (Syringa) a plamienku (Clematis). Hlavnými prvkami kytíc sú anglické ruže (Rosa David Austin ‚Keira‘), biely iskerník (Ranunculus) a jemný ružový hlaváč (Scabiosa ‚Candy Scoop’). Nedbalý a uvoľnený vzhľad kvetov podčiarkujú šifonové prvky v slonovinovej farbe. Nosným materiálom je sklo, pôsobí nerušivo a zároveň elegantne. Zlatý detail na tanieroch a zlatý príbor ladí s ručne písanými tlačovinami od Ellajohnes.

Miška má na sebe šaty z kolekcie Slanovskiy 2018 s výrazným kvetinovým vzorom. Kvety nie sú iba súčasťou čipky ale sú aj jednotlivo našité na šatách, čím vytvárajú trojrozmerný vzor. Keďze sme chceli, aby šaty v stylingu nevesty dominovali, zvolili sme jemný makeup a jednoduchý účes. Vlny vo vlasoch a jemný červený rúž spolu s čelenkami z dielne Lucie Štofej definujú zasnenosť celého editoriálu v kontraste s lokalitou.

 

 

Lokalita: Elektrárňa Piešťany

Kvety a styling: Ateliér Papaver

Foto: Jana Kuššová

Video: Elis Media

MUAH: Pure by Anna Adamičková

Kaligrafia: Ellajohnes

Šaty: Dress My Day

Svadobné doplnky a šifónové stuhy: Lucia Štofej

Candybar: Lulu’s Bakery

Šperky: slávica (Hana POlívková, Maňa Berec)

Topánky: FIorangelo Slovakia

Modeli: Exit model management – Michaela K, Milan H